Online reklamačný formulár na vašej webovej stránke

Prečo mať na svojom webe online reklamačný formulár?

Naposledy sme Vám priniesli blog o rozšíreniach systému reklamacie.sk.

Za jednu z kľúčových výhod nášho systému považujeme možnosť využívať online reklamačný formulár, ktorý si môžete umiestniť priamo na vašu webovú stránku, napríklad: http://agi.sk/reklamacie. Kliknutím na tlačidlo Nová reklamácia zákazník môže začať vypĺňať reklamačný formulár.

Návod je jednoduchý:

Na webovú stránku umiestnite link na reklamačný formulár (nájdete ho v systéme Nastavenia-reklamačné formuláre).

Reklamačný formulár

Online reklamačný formulár na vašej webovej stránku je pohodlný nielen pre Vás, ale aj pre Vašich zákazníkov. Ako?

Predstavte si situáciu, že vám chce zákazník poslať tovar na reklamáciu poštou. Do škatule zabalí reklamovaný tovar, pridá k nemu všetky potrebné doklady a sprievodný list. Neskôr ju musíte podľa sprievodných dokladov zaevidovať na prevádzke aj vy.

Ak však máte na svojej stránke online reklamačný formulár, zákazník môže vyplniť svoju reklamáciu tam a formulár odošle do systému. Po doručení reklamovaného tovaru na prevádzku, označíte túto reklamáciu za prijatú a môžete s ňou pracovať ďalej.Vyskúšajte umiestnenie reklamačného formulára na Vašu webovú stránku a ušetrite tak svoj čas.

Online formulár na AgiSpäť do blogu Pridať komentár
Váš email v príspevkoch nezobrazujeme a je nepovinný


Akékoľvek nápady na zlepšenie, pripomienky alebo sťažnosti nám môžete poslať na email info@reklamacie.sk alebo cez formulár v časti Kontakt